پایان نامه ها کجا باشند بهتر است؟ کتابخانه یا آشغال دانی؟! مسئله این نیست!!

در مقطع کارشناسی، یک روز که در حال عبور از کنار دانشکده علوم اداری دانشگاه فردوسی مشهد بودم با صحنه عجیبی مواجه شدم، عده ایی دفاتر و کتبی را از بالای ساختمان دانشکده به پائین پرت می کردند، یکی از بچه ها گفت این ها پایان نامه های دانشجویان هستند که اینگونه مورد لطف دوستان قرار گرفته است، تا الان که این مطلب را می نویسم آن لحظه و آن روز به کل یادم رفته بود تا اینکه ساعتی پیش یکی از دوستانم خبری ارسال کرد که نشان از رفتاری مشابه با پایان نامه ها داشت؛ البته این بار در دانشکده فیزیک دانشگاه اصفهان.

اینطور گفته می شود که به دلیل کمبود فضا در دانشکده فیزیک، پایان نامه های دانشجویان به طرزی عجیب که در تصویر نیز مشخص است به جای نامعلومی انتقال داده شده است؛ شاید خیلی از دانشجویان از این گونه حرکت ها ناراحت و نگران شده باشند؛ اما من خیلی هم نگران و ناراحت نیستم!![.]

ادامه مطلب

تورم و توزیع مجدد درآمد:

تحلیل هزینه_فایده اروپا در قبال تضمین برجام

آیا مهم است که کجا به دنبال راه حل باشیم؟

ها ,نامه ,دانشکده ,دانشجویان ,دانشگاه ,ناراحت ,پایان نامه ,های دانشجویان ,نامه های ,یکی از ,که در

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردار قاآنی تخیلاتِ رام نشدنی مشاوره تحصیلی کنکور | کارشناسی ارشد | دبیرستان |تیزهوشان | انتخاب رشته مونولوگ های یک مسافر بین راهی ... وبلاگ شخصی علی نظری کلینیک لیزر مو , کلینیک جوانسازی پوست کیان پردازش اطناب بوی سیب میدهی دختر :) کسب درامد از شبکه اجتماعی وارز دیجیتال